STB Heyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti.

Ticaret Borsasından Rıdvan Duran ve Ergün Atalay ‘a ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı, Yönetim Kurulu Üyesi Şamil Tantaoğlu ve Serdar Koç Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran Borsa yönetimine başarılar dileyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Duran, Sakarya tarımda büyük potansiyele sahip olduğunu belirterek; “Sakarya Ticaret Borsasının tarıma yönelik yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor, takdirle karşılıyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. ”dedi.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ülkenin ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal yaşamında önemli rolü bulunan borsaların mevcudiyetinin her geçen gün daha önemli hale geldiğini belirterek; “ Sakarya Ticaret Borsasının da ilimizde önemli bir misyonu var. Borsanın başarıları bizleri mutlu ediyor. Sakaryamız her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Borsamıza yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Duran ve Atalay’a misafirperverlikleri için teşekkeür ederek, Sakarya’da tarım sektörünün gelişmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti. Genç; “Sakarya’mızı temsil etme noktasında üzerimize düşen bütün sorumlulukları layığı ile yerine getirmeye çalışacağız. Bölgesel sorunlarımızı gündeme getirmek öncelikli hedefimiz olacaktır. Ankarada yürüteceğimiz çalışmalarda desteğiniz bizim için önemli. ” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi : 13.01.2023 17:19:47

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB Heyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti. STB Heyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti.
Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı. - 31.03.2023

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi - 23.03.2023

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Dünya Su Günü - 22.03.2023

Başkan Genç'ten Canlı Hayvan Pazarı Hakkında Açıklama
Başkan Genç; Toprağı ve İnsanımızı Koruyalım