Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi.

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Kocaali de Sakarya Ticaret Borsası üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıya Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve fındık sektöründe faaliyet gösteren Borsa üyeleri katılım sağladı.

Toplantıda kısa bir açılış konuşması yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, sektörel istişare toplantılarını çok önemsediğini belirterek, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.

Başkan Genç konuşmasında üye memnuniyetini yönetim anlayışının merkezine yerleştirdiklerini belirterek; “Üyelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik olarak daha fazla üyemiz ile de biraraya gelmek istiyoruz. Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz istişare toplantımızı borsamız kotasyonunda bulunan diğer sektörlerde de faaliyet gösteren üyelerimizle gerçekleştirme arzusu içindeyiz. Üyelerimizin borsa ile iletişimini arttırmak istiyoruz. Borsa ne iş yapar algısını değiştirmek istiyoruz. Gelen talepler doğrultusunda lobicilik faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Bunun içinde üyelerimizin talepleri bizim için çok kıymetli. Bu toplantıların haricinde, tüm talep ve sorunlarınızı meslek komitelerimiz aracılığıyla her zaman bizlere iletebilirsiniz. Borsa olarak yaşadığımız sorunları ve çözüm önerilerini ilgili kurumlara ileterek üyelerimize fayda sağlamak için elimizden gelen gayreti hep birlikte göstereceğiz." ifadelerini kullandı.

Fındık sektöründe faaliyet gösteren üyelerin talepleri, sorunları ve bunlara ilişkin çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantıda, katılımcılar verimli bir toplantıda bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirterek görüş ve taleplerini aktardılar.

Haber Tarihi : 19.01.2023 17:32:17

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi
Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı. - 31.03.2023

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi - 23.03.2023

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Dünya Su Günü - 22.03.2023

Başkan Genç'ten Canlı Hayvan Pazarı Hakkında Açıklama
Başkan Genç; Toprağı ve İnsanımızı Koruyalım