Tataristan Özerk Cumhuriyeti'ne Yurt Dışı İş Gezisi

Sayın Üyemiz;

 

KOSGEB İzmir Müdürlüğü Organizatörlüğünde Tataristan Özerk Cumhuriyetine Yurt Dışı İş Gezisi

 

Tataristan Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti KOBİ'leri arasında ticari ve ekonomik ilişkinin artırılabilmesini teminen 6-8 Temmuz 2022 tarihlerinde Kazan'da düzenlenecek 7. Agrovolga 2022 Uluslararası Tarım ve Endüstri Fuarı'na  KOSGEB organizatörlüğünde Yurt Dışı İş Gezisi Programı düzenlenmesi planlanmaktadır.

 

Gerek Tataristan Cumhuriyeti ile olan yakın ilişkilerimiz ve kültürel bağlarımız, gerekse de Rusya-Ukrayna Savaşı nedeniyle Tataristan pazarından uluslararası düzeyde birçok ülke firmasının çekilmiş olması, KOBİ'lerimiz için bir fırsat olarak görülmektedir. 7. Agrovolga 2022 Uluslararası Tarım ve Endüstri Fuarı'na, fuarın hitap ettiği sektör grubundaki KOBİ'lerimizin katılımının Tataristan pazarına açılmaları için büyük önem arz ettiği değerlendirilmektedir. 

 

Bu itibarla, KOSGEB İzmir Organizatörlüğünde 3-7 Temmuz 2022 tarihlerinde Rusya Federasyonu Tataristan Özerk Cumhuriyetinin Kazan şehri ve Alabuga Özel Sanayi Bölgesi Ziyareti ile 7. Agrovolga 2022 Tarım, Hayvancılık ve Bunların Endüstriler Fuarına Ziyareti  içeren KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Programı oluşturulmuş olup, e-postamız ekinde sunulmaktadır.

 

Konunun etki alanınızda yer alan ve iş gezisi programına ilgili duyan;

 

-           Tarım Makinaları, Ekipmanları, Malzemeleri, Traktör, Biçerdöver, Pulluk, Römork, Yarı Römork ve bunların aksam ve parçaları ile

-           Tarımsal İlaçlama, Gübre işleme ve üretimi sektörlerinde,

-           Gıda ürünlerinin depolanması, işlenmesi ve paketlenmesi

 

sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ’lere Müdürlüğümüz ve aşağıda iletişim bilgileri yer alan yetkililerden bilgi alabilecekleri yönünde duyuru yapılabilmesi hususunda gereğini rica ederim.

 

Gezinin organizatörlüğünden sorumlu KOSGEB İzmir Müdürlüğünden

KOBİ Uzmanı  Şebnem BİLDİRİCİ (sebnem.bildirici@kosgeb.gov.tr)

KOSGEB İzmir Müdürü Levent ARSLAN’a (levent.arslan@kosgeb.gov.tr)

 

Ayrıca, Program Organizatörü olarak  aşağıda isim ve iletişim bilgileri yazılı Discover Events ve Asel Expo Fuarcılık Yetkililerinden detaylar hakkında bilgi alınabilecektir.

 

Arzu KOTAN – 0 554 499 83 55  (arzu.kotan@discoverevents.com.tr)

Aylin ŞENGÜL – 0 555 961 67 47 (aylin.sengul@discoverevents.com.tr)

Dilge UÇAR – 0 530 227 72 87 (dilge.ucar@aselexpo.com)

 

 

NOT: Firma başına maliyetler taslak programın hemen altına yer almaktadır. Ulaşmak için tıklayınız.

Duyuru Tarihi : 23.06.2022 10:05:58

Facebook'ta Paylaş Tweetle