Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem Sakarya Ticaret Borsası Lisanslı Depo alanında incelemelerde bulundu.

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem Sakarya Ticaret Borsası Lisanslı Depo alanında incelemelerde bulundu. Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı’dan süreç ile ilgili bilgiler aldı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı Alancuma mevkiinde inşaat çalışmalarında sona gelinen lisanslı deponun Sakarya Ticaret Borsasının vizyon projesi olduğunu belirterek “25 bin 900 ton çelik depolama kapasitesine sahip tesisimizde şu an 7 silo, engelli dostu olarak tasarlanan çiftçi evi ve idari binanın inşaatının tamamlandık. Bir silomuzun ve çevre düzenlemelerinin ardından inşallah harman sezonunda hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem, , tarım ürünleri üretiminin sürdürülebilirliğine katkı sağlayacak, ticaretini kolaylaştıracak, modern depolama imkânları sunan yatırımın hayırlı olması temennisinde bulunarak Lisanslı Deponun bölge tarımı için önemli bir yatırım olduğunu ifade etti.

Haber Tarihi : 11.05.2022 12:28:59

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem Sakarya Ticaret Borsası Lisanslı Depo alanında incelemelerde bulundu. Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem Sakarya Ticaret Borsası Lisanslı Depo alanında incelemelerde bulundu. Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Ulvi Özerdem Sakarya Ticaret Borsası Lisanslı Depo alanında incelemelerde bulundu.
STB'de Lisanslı Depoculuk Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Başkan Sarı: Toprak özümüzdür, kültürümüzdür.
Ulusal Fındık Konseyinden Tarım ve Orman Bakanına Ziyaret
Başkan Sarı ISO 500'e Giren Sakaryalı Firmaları Kutladı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Borsamızı ziyaret etti.