FİRMALARIMIZIN BAŞARISIYLA GURUR DUYUYORUZ

 

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından gerçekleştirilen ’Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2022” araştırmasında listeye girme başarısı gösteren tüm firmaları kutladı.

Başkan Sarı küresel krizin en üst seviyede yaşandığı bu dönemde başarının kolay elde edilemediğini belirterek “Her şartta şehrimiz ve ülkemiz ekonomisinin büyümesi için çalışan, üreten tüccar ve sanayicilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum dedi.

Başkan Sarı yaşanan tüm zorluklara rağmen 20 firmamızın yakaladığı bu başarıyla gurur duyduklarını belirterek: kotasyonumuzdaki ürün alım satımı nedeniyle Borsamız üyesi As Ofis, Güneşoğlu Süt Ürünleri, Hasbil Tarım Ürünleri, Özgüllü Süt Ürünlerinin listede yer alması bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu vesileyle listede yer alan firmalarımız olmak üzere, ülkemizin yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı büyüme hedefine katkı koyan tüm firmalarımızın yönetim kurulları, yönetici ve çalışanlarını kutluyor; başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı

Haber Tarihi : 22.07.2022 16:15:46

Facebook'ta Paylaş Tweetle

FİRMALARIMIZIN BAŞARISIYLA GURUR DUYUYORUZ FİRMALARIMIZIN BAŞARISIYLA GURUR DUYUYORUZ
Dünya Fındık Haftası Kapsamında Fındık Hasat Şenliği Gerçekleşti
Fındığa Değer Katanlar Gecesinde Ödüller Sahiplerini Buldu
Sakarya TB Lisanslı Depoculuk Tesisleri Açıldı
STB Lisanslı Depo Tesisi 8 Ağustos'ta Açılıyor
Dünya Fındık Haftası 8-14 Ağustos 2022 tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek.