Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara ziyareti…

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk, ve beraberindeki heyet seçimlerin ardından Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nu, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı'yı ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti.

Sakarya Ticaret Borsası’nın (STB) gerçekleştirilen seçimleri sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Genç, Meclis Başkanı olan Bekir Uztürk ve yönetim kurulu üyeleri Balcı’yı Ankara’daki makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Taşkıran ve Nizamettin Sarı, Meclis Başkan Yardımcıları Mustafa Temizkan, Uğur Çelik, Meclis Divan Katibi Kadir Çelik, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Şamil Tantaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Koç, Rıdvan Turgay, Haluk Onay, Meclis Üyeleri Ali Haydar Baş, Osman Kubilay yer aldı.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Balcı, “Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Mustafa Genç ile Meclis Başkanı Sayın Bekir Uztürk ve yönetim kurulu üyelerinin nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, yeni dönemde başkan ve yöneticilerine başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Heyet Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı'nın ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Mustafa Genç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’de en demokratik seçimin odalar ve borsaların seçimleri olduğunu söyleyebiliriz. Ben Odalar ve Borsalar Birliği ailesine 2013 ve 2017’de Sakarya Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu’ndan girmiş bulunmaktayım. O yüzden biliyorum bu yapıyı. Seçmenin ve seçilmek isteyenin farklı siyasi görüşlerde olduğu bir süreçte en demokratik bir seçimdi. Seçim bu saatten sonra bitti. Bu bir bayrak yarışıdır. Günü geldiğinde bayrağı arkadan gelenlere teslim edersiniz. Güzel bir seçim süreci geçirdiğimizi düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Bugün de Rifat Başkanımızı ziyarete geldik. Gayet güzel geçti. Bizi çok sıcak karşıladı. Her daim 24 saat telefonunun açık olduğunu, arayabileceğimizi söyledi. Bizlere nasihatlerde bulundu. Kamu kurumu hizmeti sunduğumuzu buradaki hizmetlerin çok değerli olduğunu, yanlışların da çok keskin olduğunu. Akşam yattığımızda vicdanımızın rahat olabileceğini, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı bize söyledi. Kendisinin de bizim yanımızda destekçimiz olacağını söyledi. Biz de kendisine teşekkür ettik. Biz Rifat Başkanımızdan memnunuz. Daha önceki dönemden de biliyorum. Kendisiyle çalışma fırsatı buldum. Rifat Başkanımızı her daim destekliyoruz ve onunla birlikte olmak istiyoruz.” dedi.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a Sakarya Heyetinden ziyaret gerçekleştirildi.

TZOB’de gerçekleşen ziyarette, Ülke ekonomisi ve tarımı hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yeni dönem çalışmaları için STB Heyetine başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Haber Tarihi : 15.11.2022 14:05:20

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara ziyareti… Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara ziyareti… Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara ziyareti… Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara ziyareti…
2022-2026 Döneminin İlk Meclis Toplantısı Gerçekleşti
STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor
STB'den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye İade-i Ziyaret
STB'ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı