Ana Sayfa > KURUMSAL > Genel Sekreterlik

Genel Sekreterlik


 
Genel Sekreter
Yasemin Arıkan

   
Evli ve 2 çocuk annesi  olan Yasemin Arıkan, 11 Eylül 1975 Sakarya’da doğmustur. Ortaokulu Çamlica Kiz Lisesi, Liseyi  Fatih Lisesinde bitirdikten sonra, Anadolu Üniversitesi Halkla Iliskiler ve  Isletme Bölümünü tamamlamistir. Borsada 1999 tarihinde Muamelat Memuru kadrosunda ise baslayip, 2011 tarihinde Genel Sekreter Yardimcisi olarak görevini sürdürmüs olup, 2013 tarihinde Genel Sekreter Vekili olarak atanmistir.

Borsamizda yürüttügümüz “Real Price Of Livestock” Projesinde Proje Koordinatörü, “Hayvancilikta Daha Fazla Üretim Daha Fazla Kazanç” ve  “Izlenebilir Modern Hayvan Pazari ” Projelerinde Proje Ofisi Sorumlusu olarak görev almistir. 2010/2011 yillari arasinda TC Sakarya Valiligi bünyesinde olusturulan “Avrupa Birligi  Proje ve Koordinasyon Birimi”nde görev almistir.

Kalite Yönetim Sistemi Temel Egitimi, Iç Kalite Tetkiki Egitimi, Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Egitimi, Is Sagligi ve Güvenligi Yönetim Sistemi Temel Egitimi, Dogu Marmara Kalkinma Ajansi Proje Yazma Egitimi, Proje Döngü Yönetimi ve Stratejik Planlama Egitimi, Girisimcilik, Is Yönetimi ve Rekabetçilik Egitimi, AB Politikalari ve Uygulamalari Egitimi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyalogu II / Ara ve Nihai Rapor Egitimi aldigi egitimler arasindadir.

 

Iletisim

genelsekreterlik@stb.org.tr