Ana Sayfa > KURUMSAL > Meslek Komitesi

Meslek Komitesi

1.Meslek Komitesi
Sezgin ÜLKEN   Komite Başkanı
Doğan KARDEŞ KAR-BES KARDEŞ BESİCİLİK DAMIZLIK ÜRETİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Başkan Yardımcısı
Bülent AFYON ŞEKER AFYON BESİCİLİK GIDA YEMEK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Kazım KAÇMAZ   Komite Üyesi
Yaşar KAYA   Komite Üyesi
Bayram ARIK   Komite Üyesi
Fatih ÇALIK   Komite Üyesi
 
2.Meslek Komitesi
Mehmet Memiş SAĞKOL SAĞKOL DEĞİRMENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. PAMUKOVA ŞUBESİ Komite Başkanı
Ruhi AVDAN   Komite Başkan Yardımcısı
Nizamettin SARI SAKARYA GIDA ENDÜSTRİSİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Komite Üyesi
Serdar KOÇ AKINKOÇ KANDIRA UN FABRİKASI TİCARET VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Ömer GEZİCİ GEZİCİ ZİRAİ ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
 
3.Meslek Komitesi
Bülent BEBEK   Komite Başkanı
Vedat GEZİCİ   Komite Başkan Yardımcısı
Mustafa GENÇ ÖZGENÇ TARIM ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Kadir ÇELİK ÇELİK KARDEŞLER İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Bekir UZTÜRK PAK MISIR KURUTMA VE GIDA LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Murat HARMANCI HARMANCILAR TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYAT GIDA YAKACAK OTOMOTİV ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Ramazan KAYKIN ARAMAN PETROL TARIM ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
 
4.Meslek Komitesi
Abdullah BAKIR   Komite Başkanı
Salih ÖZMEN   Komite Başkan Yardımcısı
Ayhan AKMAN   Komite Üyesi
Nihat ÖZDEMİR   Komite Üyesi
Ertuğrul ALTINDAŞ ALTINDAŞ YAŞ MEYVE VE SEBZE TURİZM HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Turgay ÖZTÜRK   Komite Üyesi
Burak ATASOY   Komite Üyesi
 
5.Meslek Komitesi
Lokman İÇÖZ İÇÖZLER TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Başkanı
Hasan İNCİ   Komite Başkan Yardımcısı
Ersin TAŞKIRAN   Komite Üyesi
Mustafa TEMİZKAN   Komite Üyesi
Ali Haydar BAŞ   Komite Üyesi
Musa ARSLAN   Komite Üyesi
Abdullah ACAR ACAR TARIM HAYVANCILIK GIDA METAL NAKLİYAT OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
     
 
6.Meslek Komitesi
İsmail ONAR SINIRLI SORUMLU KÜÇÜKESENCE MAHALLESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Başkanı
Murat BAKIRTAŞ SINIRLI SORUMLU SİNANOĞLU TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Başkan Yardımcısı
Ridvan TURGAY SINIRLI SORUMLU KIZILCAALİ MAHALLESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Üyesi
Haluk ONAY SINIRLI SORUMLU KONUKLU MAHALLESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Üyesi
Uğur ÇELİK ÇELİKLER YUMURTA ÜRETİMİ ZAHİRE VE GIDA MADDELERİ PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Kamer ŞAHİN GIDGIDAK YUMURTA VE GIDA PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Hamza YEŞİLBAĞ SINIRLI SORUMLU YEŞİLOVA MAHALLESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Üyesi
 
7.Meslek Komitesi
Naci AYDIN   Komite Başkanı
Halit ÜSTÜNDAĞ   Komite Başkan Yardımcısı
Kadir SAYMAN SAYMANLI SÜPÜRGE MOBİLYA HAYVANCILIK TEMİZCİLİK YEMEKÇİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Komite Üyesi
Özkan YILMAZ   Komite Üyesi
Yusuf ÖZBEK   Komite Üyesi
Yusuf MANASTIR   Komite Üyesi
Ömer ELMACI   Komite Üyesi
 
8.Meslek Komitesi
Ramazan YORULMAZ ADA MARKA RULO ÇİM PEYZAJ İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Komite Başkanı
Ahmet ÜNVERİN SINIRLI SORUMLU UMURBEY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Başkan Yardımcısı
Mehmet Şamil TANTAOĞLU SAKARYA İLİ SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ Komite Üyesi
Özcan ÇETİN SINIRLI SORUMLU ARİFİYE İLÇESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Üyesi
Osman KUBİLAY SINIRLI SORUMLU SAPANCA İLÇE VE KIRKPINAR BELDESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ Komite Üyesi