Meclis Başkanımız Ahmet Güz, Genel Sekreter İsmail Kaş , Tescil Şefi AB Uzmanı Yiğit Ateş Marka Genel Sekreteri Erkan Ayan'ı ziyaret etti.

Meclis Baskanimiz Ahmet Güz, Genel Sekreter Ismail Kas ve Tescil Sefi Yigit Ates Dogu Marmara Kalkinma Ajansi Genel Sekreteri Erkan Ayan’a yeni görevinde tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Borsamiz tarafindan yapilan Canli Hayvan Park Pazar Yeri için AB Fonlarindan veya farkli hibe fonlardan ekonomik katki saglama olasiligi görüsülerek olumlu sonuçlandi. AB Hibe Programlarindan ve Markanin Mayista basliklari açiklanacak olan proje hibe basliklarindan yararlanmak için neler yapilmasi gerektigi tartisildi. Ayrica Borsamiz bünyesinde kurulan proje ekibinin tanitimi yapilarak Genel Sekreter Erkan Ayan Markanin Sakarya’daki faaliyetlerinde borsa ekibindeki girisimci arkadaslarimizla isbirligi içinde olunmasi gerektigini belirterek birlik ve beraberlik içinde hareket edebilecegimizi belirtti.

Meclis Baskanimz Ahmet Güz ziyarette yaptigi konusmada Kalkinma Ajanslarinin bölgeleri çözüm üretmeye yönelttigini belirterek, "Bölgesel kalkinmayi hizlandirmak ve kaynaklarin yerinde etkin kullanilmasini saglamak amaciyla kurulan kalkinma ajanslarinin etkili çözümler üretilerek yerel, bölgesel ve ülke kalkinmasina çok önemli etken olacagini belirtti. Ayrica Kalkinma ajanslari kamu kesimi, özel kesim ve sivil toplum kuruluslari arasindaki isbirligini ve esgüdümü gelistirecektir, her ilin de kendi yerel olanaklarini ve yerel farkliliklarini kullanmalari için çok önemli olacaktiri .Bu noktada Sakarya Ticaret Borsasi olarak AB uzmani danisman arkadasimiz ve ekibimiz Markaya her zaman destek vermeye hazirdir diye açiklamada bulundu.

AB Uzmani Tescil Sefi Yigit Ates

AB Hibe Destekleri ve Kalkinma Ajanslari Hibe Destekleri Konusunda her türlü sorunuz için iletisim Yiitates@hotmail.com

Haber Tarihi : 31.12.2015 12:35:02

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Meclis Başkanımız  Ahmet Güz, Genel Sekreter İsmail Kaş , Tescil Şefi AB Uzmanı Yiğit Ateş Marka Genel Sekreteri Erkan Ayan'ı  ziyaret etti.
Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İlk Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı. - 31.03.2023

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi

Sakarya Ticaret Borsası 3. ve 5. Meslek Komitelerinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi - 23.03.2023

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Başkan Genç Dünya Su Gününü Kutladı

Dünya Su Günü - 22.03.2023

Başkan Genç'ten Canlı Hayvan Pazarı Hakkında Açıklama
Başkan Genç; Toprağı ve İnsanımızı Koruyalım