STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

Sakarya Ticaret Borsasi’nin geleneksel iftari Reisoglu Tesislerinde yogun bir katilimla gerçeklesti.

STB Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin katilim sagladigi iftar yemegine; ilimiz protokolü, sivil toplum kuruluslarinin baskanlari, borsa komiteleri ve üyelerinin yanisira borsa personeli katilim sagladi.

Dualar ile baslayan programda oruçlarin açilmasinin ardindan Sakarya Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu Baskani Adem Sari yaptigi konusmada; “Manevi duygularin yogun olarak yasandigi dayanisma ve yardimlasma duygularinin güçlendigi, sultani ramazan ayinda, birlik ve beraberligimizin en güzel göstergesi olan bu anlamli günlerde siz degerli konuklarimiz ile bir arada olmanin mutlulugu içindeyiz. Ramazan ayinin, ülkemizde oldugu kadar, yakin cografyamizda ve tüm dünyada barisa ve dayanismaya vesile olmasini diliyorum. Bizim için önemli unsur üyelerimiz le böyle güzel bir gecede bir arada olmanin mutlulugunu yasiyoruz. Geçtigimiz yillarda geleneksel hale getirdigimiz onur üyeligi plaketini bu aksamda borsamizda 35 ve 40. yilini dolduran üyelerimize sunacagiz. Bugünlere gelmemizde katkida bulunan tüm üyelerimize sahsim ve kurumum adina sükranlarimi sunarim.” dedi.

Iftar davetinde düzenlenen plaket töreninde; Vedat Gezici’ ye, Hasan Basri Gür’ e, Akova Un Yem Sanayi Ticaret A.S. adina Nizamettin Sari’ ya, Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinasi adina Ayse Bitis’e S.S 476 Sayili Ortaköy Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Hasan Hüseyin Abay’a, S.S 202 Kocaali Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Ahmet Gökdemir’e, Adalim Süt Ürünleri Gida Hay. Ins. Nak. Tic. San. Ltd. Sti. adina Fatih Yenipazar’a, S.S 260 Sayili Karasu Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Ali Sakar’a, S.S 747 Sayili Hendek Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Hüseyin Pehlivan’a Borsa Üyeliginde 35. ve 40. Yilini doldurmalarindan dolayi onur plaketi takdim edildi.

Haber Tarihi : 24.05.2018 15:15:15

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti
STB Başkanı Adem Sarı TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'a Yönelik Yersiz Eleştirileri Kınadı
STB'de Hesapları İnceleme Komisyonu Toplantısı Gerçekleşti

STB'de Hesapları İnceleme Komisyonu Toplantısı Gerçekleşti

Sakarya Ticaret Borsası Hesapları İnceleme Komisyonu - 13.12.2018

STB'de UR-Ge Arama Çalıştayı Gerçekleşti

STB'de UR-Ge Arama Çalıştayı Gerçekleşti

Tarımsal ticaretin gelişmesi için Borsamız tarafından işbirlikçi kuruluş TOME - 30.11.2018

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'den STB'ye İade-i Ziyaret

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'den STB'ye İade-i Ziyaret

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir Sakarya Ticaret Borsasına iade-i ziyaret gerçekleştirdi. - 29.11.2018

Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara çıkarması…

Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara çıkarması…

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Avni Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve beraberindeki heyet - 26.11.2018