STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

Sakarya Ticaret Borsasi’nin geleneksel iftari Reisoglu Tesislerinde yogun bir katilimla gerçeklesti.

STB Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin katilim sagladigi iftar yemegine; ilimiz protokolü, sivil toplum kuruluslarinin baskanlari, borsa komiteleri ve üyelerinin yanisira borsa personeli katilim sagladi.

Dualar ile baslayan programda oruçlarin açilmasinin ardindan Sakarya Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu Baskani Adem Sari yaptigi konusmada; “Manevi duygularin yogun olarak yasandigi dayanisma ve yardimlasma duygularinin güçlendigi, sultani ramazan ayinda, birlik ve beraberligimizin en güzel göstergesi olan bu anlamli günlerde siz degerli konuklarimiz ile bir arada olmanin mutlulugu içindeyiz. Ramazan ayinin, ülkemizde oldugu kadar, yakin cografyamizda ve tüm dünyada barisa ve dayanismaya vesile olmasini diliyorum. Bizim için önemli unsur üyelerimiz le böyle güzel bir gecede bir arada olmanin mutlulugunu yasiyoruz. Geçtigimiz yillarda geleneksel hale getirdigimiz onur üyeligi plaketini bu aksamda borsamizda 35 ve 40. yilini dolduran üyelerimize sunacagiz. Bugünlere gelmemizde katkida bulunan tüm üyelerimize sahsim ve kurumum adina sükranlarimi sunarim.” dedi.

Iftar davetinde düzenlenen plaket töreninde; Vedat Gezici’ ye, Hasan Basri Gür’ e, Akova Un Yem Sanayi Ticaret A.S. adina Nizamettin Sari’ ya, Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinasi adina Ayse Bitis’e S.S 476 Sayili Ortaköy Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Hasan Hüseyin Abay’a, S.S 202 Kocaali Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Ahmet Gökdemir’e, Adalim Süt Ürünleri Gida Hay. Ins. Nak. Tic. San. Ltd. Sti. adina Fatih Yenipazar’a, S.S 260 Sayili Karasu Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Ali Sakar’a, S.S 747 Sayili Hendek Findik Tarim Satis Kooperatifi adina Hüseyin Pehlivan’a Borsa Üyeliginde 35. ve 40. Yilini doldurmalarindan dolayi onur plaketi takdim edildi.

Haber Tarihi : 24.05.2018 15:15:15

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti STB İftarı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti
Borsamızda Yüksek İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Borsamızda Yüksek İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Sakarya Ticaret Borsası - 18.03.2019

STB İstihdam Seferberliği 2019 Teşviklerini Anlattı

STB İstihdam Seferberliği 2019 Teşviklerini Anlattı

TV 264'te düzenlenen Ekonomi Pusulası programına - 13.03.2019

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Başkan Adem Sarı'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı - 08.03.2019

SGK ve İŞ-KUR STB Meclisine İstihdam Seferberliğini Anlattı

SGK ve İŞ-KUR STB Meclisine İstihdam Seferberliğini Anlattı

İş-Kur ve SGK tarafından STB Meclis toplantısında borsa üyelerine - 28.02.2019

STB İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısına Katıldı

STB İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısına Katıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, - 26.02.2019