STB'den Tekirdağ Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem SARI, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar KOÇ, ve Meslek Komitesi Üyelerinden oluşan heyet Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Çorlu’da düzenlenen 14. Çorlu TARIMTECH Trakya Avrupa Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı’ nada katılan Sakarya Ticaret Borsası heyeti, Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı ile bir araya geldi.

Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, sektördeki gelişmeler, kurumların projeleri ve karşılıklı ortak çalışmalara ilişkin konular görüşüldü. Ziyaret sonrası ülkemizin ilk transport konteyner limanı (HUBPORT) olan ve yıllık 2,5 milyon TEU’ya varacak kapasitesi ile dünya ölçeğinde bir liman olan Asyaport Limanında bir takım incelemelerde bulunuldu. Asyaport Liman A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer’in nazik ev sahipliğinde liman gezilerek bilgiler alındı. Ziyaret esnasında, heyetler arası plaket takdim edildi.

Ziyaret sonrası Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı TBMM Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla gerçekleştirilen Trakya Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısına katılım sağladı. İlimiz ve bölgemiz ekonomisinin içinde bulunduğu durum, iş dünyasının ekonomi yönetiminden beklentileri, yaşanan sorunlar ve bunlara ilişkin çözüm önerilerini TBMM Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop’a sunuldu.

Haber Tarihi : 10.08.2021 11:54:16

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB'den Tekirdağ Ziyareti STB'den Tekirdağ Ziyareti STB'den Tekirdağ Ziyareti STB'den Tekirdağ Ziyareti
Sakarya'nın Süpürgesi YÖREX'te Yoğun İlgi İle Ses Getirdi
Akıllı KOBİ Platformu; KOBİ’lerin dijital dönüşüm üssü olmayı hedefliyor.
Sakarya Ticaret Borsası Heyetinden Ankara Ziyareti
STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu

STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu

STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu - 02.10.2021

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 17 Ağustos Depreminin Acıları Unutulmadı