OÇEM'den STB'ye Ziyaret

Sakarya Ticaret Borsasi Özel Egitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Ahmet Göktas, okul ögretmenleri ve ögrencileri ile birlikte Sakarya Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu Baskani Adem Sari ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette; Yönetim Kurulu Baskani Adem Sari, Sosyal Sorumluluk Proje Sorumlulari Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Yilmaz ve Vedat Arslan, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Kayinova, STB Genel Sekreteri Yasemin Arikan hazir bulundu.

Okul Müdürü Ahmet Göktas; göreve yeni gelen Adem Sari ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek; STB’nin Otizm konusunda farkindalik yaratmak yaptigi çalismalari hem ögretmenlerimiz hem de velilerimiz olarak takdirle karsiliyoruz. Borsamizin çocuklarimizin nitelikli bir egitim yapisina kavusmasi için her zaman yanimizda oldugunu hissetmek bizleri son derece memnun ediyor. STB yetkililerine tesekkür ediyor, yeni yönetime basarilar diliyoruz dedi.

STB Yönetim Kurulu Baskani Adem Sari; “Ögretmenlik çok degerli ve kutsal bir meslek, bu manada bu zor ve zahmetli görevi özveri ile yapan tüm ögretmelerimizi kutluyorum. Çocuklarimizla yan yana durmak bizim için büyük bir gurur. Sakarya Ticaret Borsasi olarak her zaman özel çocuklarimizin ve okulumuzun destekçisi olmaya devam edecegiz. Otizme Farkindalik yaratmak için böyle anlamli bir sorumlulugu üstlendigimiz için çok mutluyuz, projemizin sürdürülebilir olmasi için elimizden gelen her türlü destegi vermeye devam edecegiz ” ifadesinde bulundu.

Baskan Sari Sosyal Sorumluluk Projelerinin yeni dönemde artarak devam edecegini belirterek; “Sosyal sorumluluk bilinciyle farkli temalarda projeler yürütmeyi amaçliyoruz. Kitap Okuma bilincinin arttirilmasina yönelik yeni sosyal sorumluluk projesimizi en yakin zamanda hayata geçirecegiz. Kitap okumak insanoglunun gelisimini saglayan mühim etkenlerden biridir.  Insan için en kolay ve en etkili ögrenme yolu kitap okumaktir. Dolayisiyla, okuyan fertlerin yetistirdigi yeni nesilleri basari dolu ve iyi bir gelecek bekliyor olacaktir. Bu amaçla yola çikacagimiz yeni projemizde ögretmenlerimizin ve okumaya gönül vermis herkesin desteklerini bekliyoruz” dedi.

Otizmli çocuklarin da katilim sagladigi ziyarette; Okul Müdürü Ahmet Göktas, Baskan Adem Sari’ya çocuklarin yaptiklari Atatürk portresini, çocuklar ise getirmis olduklari çiçegi hediye ettiler.

Haber Tarihi : 16.04.2018 19:02:46

Facebook'ta Paylaş Tweetle

OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret OÇEM'den STB'ye Ziyaret
Borsamızda Yüksek İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Borsamızda Yüksek İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Sakarya Ticaret Borsası - 18.03.2019

STB İstihdam Seferberliği 2019 Teşviklerini Anlattı

STB İstihdam Seferberliği 2019 Teşviklerini Anlattı

TV 264'te düzenlenen Ekonomi Pusulası programına - 13.03.2019

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Başkan Adem Sarı'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı - 08.03.2019

SGK ve İŞ-KUR STB Meclisine İstihdam Seferberliğini Anlattı

SGK ve İŞ-KUR STB Meclisine İstihdam Seferberliğini Anlattı

İş-Kur ve SGK tarafından STB Meclis toplantısında borsa üyelerine - 28.02.2019

STB İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısına Katıldı

STB İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısına Katıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, - 26.02.2019