STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında

Sakarya Ticaret Borsası 3.Meslek Grubu (Tahılların ve Baklagillerin Top.Tic.) ve 4.Meslek Grubu (Taze Sebze ve Meyvelerin Top. Tic.) Muğla Fethiye'de düzenlenen, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarına, 7.Meslek Komitesi (Süpürge İmalatı Ve Top. Tic.) üyeleri Burdur Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık fuarına katılarak sektördeki teknolojik yenilikleri yakından görme fırsatı buldu. 

Tarım ve hayvancılık sektörüne dair yeniliklerin tanıtıldığı 9. Fethiye Tarım, Hayvancılık fuarına; Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Kayınova, Salih Özmen, Ersin Kılıç, Faruk Yolcu Burdur Teke Yöresi Tarım fuarına Nihat Yılmaz ve Vedat Arslan, Meslek Grubu Üyeleri Yunus Kopsalı, İbrahim Süvari, Şerafettin Bayraktar, Nuri Köseoğlu katılım sağladı.

Fuara katılım sağlayan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi ve 7 Meslek Komite üyesi Nihat Yılmaz; “Sakarya Ticaret Borsası olarak çağın gerisinde kalmamak, gerekliliklerine ayak uydurmak için Meslek Komite Üyelerimizin, hayvansal ve bitkisel ürünlerin üretim ve işlenmesinde ihtiyaç duyulan  yeni teknolojilerin tanınmasına vesilen olan fuarlarımıza katılımını önemsiyoruz.

"Üretimin artırılması için yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek gerekiyor. Bu gelişme ve yeniliklerin tanıtıldığı yerlerden birisi de fuarlarımız. Ülkemizde ve uluslararası arenada kendimizi geliştirmek için yenilikleri takip etmemiz gerekli." dedi.

Haber Tarihi : 03.05.2019 10:49:44

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında
STB'den Ünye ve Fatsa Ticaret Borsalarına Ziyaret

STB'den Ünye ve Fatsa Ticaret Borsalarına Ziyaret

Samsun'daki ziyaretlerine Ünye ve Fatsa Ticaret Borsaları ile devam - 20.07.2019

STB'den Samsun TSO Ziyareti

STB'den Samsun TSO Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Samsun ziyaretlerine - 20.07.2019

Yaşanan Sel Felaketi Sonrası Başkan Adem Sarı'dan Açıklama

Yaşanan Sel Felaketi Sonrası Başkan Adem Sarı'dan Açıklama

Kocaali ve Düzce de yaşanan sel felaketinin ardından yaşanan afetle ilgili şu açıklamalarda bulundu - 19.07.2019

STB'den Samsun Ticaret Borsası Ziyareti

STB'den Samsun Ticaret Borsası Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve - 19.07.2019

Başkan Adem Sarı'dan 15 Temmuz Mesajı

Başkan Adem Sarı'dan 15 Temmuz Mesajı

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız - 15.07.2019