STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında

Sakarya Ticaret Borsası 3.Meslek Grubu (Tahılların ve Baklagillerin Top.Tic.) ve 4.Meslek Grubu (Taze Sebze ve Meyvelerin Top. Tic.) Muğla Fethiye'de düzenlenen, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarına, 7.Meslek Komitesi (Süpürge İmalatı Ve Top. Tic.) üyeleri Burdur Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık fuarına katılarak sektördeki teknolojik yenilikleri yakından görme fırsatı buldu. 

Tarım ve hayvancılık sektörüne dair yeniliklerin tanıtıldığı 9. Fethiye Tarım, Hayvancılık fuarına; Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Kayınova, Salih Özmen, Ersin Kılıç, Faruk Yolcu Burdur Teke Yöresi Tarım fuarına Nihat Yılmaz ve Vedat Arslan, Meslek Grubu Üyeleri Yunus Kopsalı, İbrahim Süvari, Şerafettin Bayraktar, Nuri Köseoğlu katılım sağladı.

Fuara katılım sağlayan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi ve 7 Meslek Komite üyesi Nihat Yılmaz; “Sakarya Ticaret Borsası olarak çağın gerisinde kalmamak, gerekliliklerine ayak uydurmak için Meslek Komite Üyelerimizin, hayvansal ve bitkisel ürünlerin üretim ve işlenmesinde ihtiyaç duyulan  yeni teknolojilerin tanınmasına vesilen olan fuarlarımıza katılımını önemsiyoruz.

"Üretimin artırılması için yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek gerekiyor. Bu gelişme ve yeniliklerin tanıtıldığı yerlerden birisi de fuarlarımız. Ülkemizde ve uluslararası arenada kendimizi geliştirmek için yenilikleri takip etmemiz gerekli." dedi.

Haber Tarihi : 03.05.2019 10:49:44

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında
Sakarya Ticaret Borsası TOBB delegeleri 75.Genel Kurula Katıldı

Sakarya Ticaret Borsası TOBB delegeleri 75.Genel Kurula Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği - 03.05.2019

STB'den SBB Başkanı Ekrem Yüce'ye Hayırlı Olsun Ziyareti
STB'den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

STB'den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Sakarya Ticaret Borsası - 24.04.2019

STB Başkanı Adem Sarı Ulusal Fındık Çalıştayına Katıldı
Sakarya Ticaret Borsası Sosyal Sorumluluk Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Sakarya Ticaret Borsası Sosyal Sorumluluk Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Sakarya Ticaret Borsası; ilimizde Yerli Mısır tohumu kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla - 11.04.2019