STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında

Sakarya Ticaret Borsası 3.Meslek Grubu (Tahılların ve Baklagillerin Top.Tic.) ve 4.Meslek Grubu (Taze Sebze ve Meyvelerin Top. Tic.) Muğla Fethiye'de düzenlenen, Seracılık, Gıda İhtisas Fuarına, 7.Meslek Komitesi (Süpürge İmalatı Ve Top. Tic.) üyeleri Burdur Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık fuarına katılarak sektördeki teknolojik yenilikleri yakından görme fırsatı buldu. 

Tarım ve hayvancılık sektörüne dair yeniliklerin tanıtıldığı 9. Fethiye Tarım, Hayvancılık fuarına; Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Kayınova, Salih Özmen, Ersin Kılıç, Faruk Yolcu Burdur Teke Yöresi Tarım fuarına Nihat Yılmaz ve Vedat Arslan, Meslek Grubu Üyeleri Yunus Kopsalı, İbrahim Süvari, Şerafettin Bayraktar, Nuri Köseoğlu katılım sağladı.

Fuara katılım sağlayan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi ve 7 Meslek Komite üyesi Nihat Yılmaz; “Sakarya Ticaret Borsası olarak çağın gerisinde kalmamak, gerekliliklerine ayak uydurmak için Meslek Komite Üyelerimizin, hayvansal ve bitkisel ürünlerin üretim ve işlenmesinde ihtiyaç duyulan  yeni teknolojilerin tanınmasına vesilen olan fuarlarımıza katılımını önemsiyoruz.

"Üretimin artırılması için yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek gerekiyor. Bu gelişme ve yeniliklerin tanıtıldığı yerlerden birisi de fuarlarımız. Ülkemizde ve uluslararası arenada kendimizi geliştirmek için yenilikleri takip etmemiz gerekli." dedi.

Haber Tarihi : 03.05.2019 10:49:44

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında STB 3. 4. ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri Tarım Fuarında
STB Marmara ve Trakya Oda – Borsaları Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısına Katıldı
Sakarya Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda güzeller podyumda rüzgar gibi esti
Sakarya 2. Tarım ve Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı Ziyaretçilere Kapılarını Açtı

Sakarya 2. Tarım ve Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı Ziyaretçilere Kapılarını Açtı

180 markanın sektördeki son yenilikleri sergilediği fuar - 24.10.2019

Sakarya'da STK'lardan Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Sakarya'da STK'lardan Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla - 16.10.2019

Sakarya Ticaret Borsası, Meclis Salonuna Ahmet Erkan’ın adını verdi…