STB Başkanı Sarı’dan Faruk Kayar ‘a Geçmiş Olsun Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı Sakarya Ticaret Borsası eski Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kayar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.  Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ziyarette yaşanan yangın ile ilgili üzüntüsünü dile getirerek bir daha böyle bir olayın yaşanmaması temennisinde bulundu.

Başkan Adem Sarı ziyaretle ilgili olarak “Türkiye’nin et sektöründe lider konumunda olan Faruk Kayar başkanımızla en kısa zamanda hayata geçirilecek olan lisanslı depoculuk faaliyetlerimiz, tarım okulu projemiz, tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili istişarelerde bulunduk. Faruk Kayar’ın tarım ve hayvancılıkla ilgili yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Yarattığı örnek üretim tesisleri ve profesyonel yönetimi vizyoner projeleri sayesinde Türkiye’nin gururu olmuştur. Kendisine tarım ve hayvancılık sektörüne yaptığı yatırımlar için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Faruk Kayar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ticaret Borsası’nın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini, tarım ve hayvancılığın gelişmesine yönelik yapılan her projeye önem verdiğini belirterek, Adem Sarı’ya ilimize ve ülkemize katkı sağlayacak projelerinde başarılar diledi.

Haber Tarihi : 09.03.2021 18:39:46

Facebook'ta Paylaş Tweetle