Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ile birlikte Erenler’de yapımı devam eden Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama alanında ki çalışmaları inceledi. Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ile birlikte Erenler’de yapımı devam eden Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama alanında ki çalışmaları inceleyen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Sakarya Ticaret Borsasının girişimleriyle Erenler ilçemizde 82 dönümlük araziye 25 bin 800 ton kapasiteli inşa edilecek olan depo bölge tarımı için önemli bir yatırım ve kazanç kapısı” dedi. 


Başkan Kılç, “Sakarya Ticaret Borsasının girişimleriyle Erenler ilçemizde 82 dönümlük araziye 25 bin 800 ton kapasiteli inşa edilecek olan depo bölge tarımı için önemli bir yatırım ve kazanç kapısı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 
SAKARYA İÇİN ÖNEMLİ


Başkan Adem Sarı ise, şehirde tarımın gelişimi için lisanslı depolara ihtiyaç olduğunu belirterek, depoyu ekim ayında faaliyete geçireceklerini söyledi. Başkan Sarı, “Hem şehir ekonomisine katkıda bulunacağız hem de istihdam sağlayacağız. Çiftçimiz, tüccarımız faydalanacak. Şimdiye kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Tarihi : 11.06.2021 16:25:27

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi
Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni Gerçekleştirildi
STB 4.Dönem Stratejik Plan Kapsamında 4 Yıllık Hedeflerini Belirliyor
Oda Borsa Başkanlarından Ortak Açıklama: Sakarya IPARD Desteklerinden Faydalanmalı

Oda Borsa Başkanlarından Ortak Açıklama: Sakarya IPARD Desteklerinden Faydalanmalı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ve Akyazı Ticaret Borsası - 03.06.2021

Üyelerimize Özel 2021 Yılı Nefes Kredisi Desteği
STB TOBB 76. ve 77.Genel Kuruluna Katılım Sağladı

STB TOBB 76. ve 77.Genel Kuruluna Katılım Sağladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin pandemi sebebiyle 2020 yılında ertelenen 76. - 31.05.2021