Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ile birlikte Erenler’de yapımı devam eden Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama alanında ki çalışmaları inceledi. Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ile birlikte Erenler’de yapımı devam eden Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama alanında ki çalışmaları inceleyen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Sakarya Ticaret Borsasının girişimleriyle Erenler ilçemizde 82 dönümlük araziye 25 bin 800 ton kapasiteli inşa edilecek olan depo bölge tarımı için önemli bir yatırım ve kazanç kapısı” dedi. 


Başkan Kılç, “Sakarya Ticaret Borsasının girişimleriyle Erenler ilçemizde 82 dönümlük araziye 25 bin 800 ton kapasiteli inşa edilecek olan depo bölge tarımı için önemli bir yatırım ve kazanç kapısı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 
SAKARYA İÇİN ÖNEMLİ


Başkan Adem Sarı ise, şehirde tarımın gelişimi için lisanslı depolara ihtiyaç olduğunu belirterek, depoyu ekim ayında faaliyete geçireceklerini söyledi. Başkan Sarı, “Hem şehir ekonomisine katkıda bulunacağız hem de istihdam sağlayacağız. Çiftçimiz, tüccarımız faydalanacak. Şimdiye kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Tarihi : 11.06.2021 16:25:27

Facebook'ta Paylaş Tweetle

Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi Başkan Kılıç Ve Sarı Tarımsal Amaçlı Lisanlı Depolama Alanındaki Çalışmaları İnceledi
Sakarya'nın Süpürgesi YÖREX'te Yoğun İlgi İle Ses Getirdi
Akıllı KOBİ Platformu; KOBİ’lerin dijital dönüşüm üssü olmayı hedefliyor.
Sakarya Ticaret Borsası Heyetinden Ankara Ziyareti
STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu

STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu

STB Heyeti Lisanslı Depo İnşaatında İncelemelerde Bulundu - 02.10.2021

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı 17 Ağustos Depreminin Acıları Unutulmadı