STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor

STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu, Hasbil Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Habil Genç ve Sakarya Ticaret Borsası 3 ve 5 meslek komitesi üyeleri, Eski Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Süpürgeci Esnafı Salim Öztürk, Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Murat Alkoç ve Mustafa Genç’in ailesi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Meclis Başkanı Bekir Uztürk ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek tüm ziyaretçilere nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler. 

İş insanlarımız bizim için önemli

MÜSİAD’ın ülkemizde önemli birçok çalışmaya imza attığını belirten Başkan Genç: “Sakarya’daki tüm sanayici ve iş insanlarımız bizim için önemli. Yaptıkları yatırımlar, oluşturdukları istihdam alanları ile şehre katma değer yaratıyorlar. Bu şehir ivme kazandırıyorlar. Hepimizin ortak amacı hizmet ortak paydamız Sakarya. Tek gayemiz esnafı, sanayicisi, tüccarı, çiftçisi ile bu kenti daha ileriye taşımak.” dedi.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu MÜSİAD ailesi olarak sadece iş dünyasıyla ilgili değil, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren konularda sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiklerini belirterek “Sakarya’nın sorunlarına çözüm sağlayacak girişimlerde bulunmak asli görevlerimizdendir. Sakarya’mızın sorunlarının çözümü noktasında iş birliği içinde hareket edip çözüme kavuşturmalıyız. Bu konuda yapılacak lobicilik faaliyetlerinde MÜSİAD olarak her zaman varız.” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi : 29.11.2022 22:09:59

Facebook'ta Paylaş Tweetle

STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor STB'ye Ziyaretler Devam Ediyor
STB ‘de 2022 yılında en yüksek işlem hacmi gerçekleştiren üyelerine ödüller takdim edildi
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç tarımın savunma sanayi kadar önemli bir sektör olduğunu vurguladı
Sakarya Ticaret Borsası Kocaali de üyeleriyle bir araya geldi
Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu'dan STB'ye ziyaret
STB Heyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti.