Ana Sayfa > KURUMSAL > Genel Sekreterlik

Genel Sekreterlik


 
Genel Sekreter
Yasemin Arıkan

   
Evli ve 2 çocuk annesi  olan Yasemin Arıkan, 11 Eylül 1975 Sakarya’da doğmuştur. Ortaokulu Çamlıca Kız Lisesi, Liseyi  Fatih Lisesinde bitirdikten sonra, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve  İşletme Bölümünü tamamlamıştır. Borsada 1999 tarihinde Muamelat Memuru kadrosunda işe başlayıp, 2011 tarihinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevini sürdürmüş olup, 2013 tarihinde Genel Sekreter Vekili olarak atanmıştır.

Borsamızda yürüttüğümüz “Real Price Of Livestock” Projesinde Proje Koordinatörü, “Hayvancılıkta Daha Fazla Üretim Daha Fazla Kazanç” ve  “İzlenebilir Modern Hayvan Pazarı ” Projelerinde Proje Ofisi Sorumlusu olarak görev almıştır. 2010/2011 yılları arasında TC Sakarya Valiliği bünyesinde oluşturulan “Avrupa Birliği  Proje ve Koordinasyon Birimi”nde görev almıştır.

Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, İç Kalite Tetkiki Eğitimi, Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Proje Yazma Eğitimi, Proje Döngü Yönetimi ve Stratejik Planlama Eğitimi, Girişimcilik, İş Yönetimi ve Rekabetçilik Eğitimi, AB Politikaları ve Uygulamaları Eğitimi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyaloğu II / Ara ve Nihai Rapor Eğitimi aldığı eğitimler arasındadır.

 

İletişim

genelsekreterlik@stb.org.tr