Ana Sayfa > KURUMSAL > Meslek Komitesi

Meslek Komitesi

1. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Gürsel BALTACI   Komite Başkanı
Zubeyr BOZKIR   Komite Başkan Vekili
LeventAli KOBAL   Komite Üyesi
İmran KARTAL   Komite Üyesi
Kenan AKCAN   Komite Üyesi
Cevdet ÇAKIR   Komite Üyesi
Kazım Kaçmaz   Komite Üyesi
     
2. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Serkan OCAK                    Ocaklar Tarım Ürünleri Komite Başkanı
Ömer GEZİCİ                   Gezici Zirai Ürün. Ltd. Şti. Komite Başkan Vekili
Serdar KOÇ                        Akınkoç Kandıra Un San. Tic. Ltd. Şti. Komite Üyesi
Ruhi Avdan                          Komite Üyesi
Nizamettin SARI                Akova Un Yem San. A.Ş. Komite Üyesi
3. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Habil GENÇ                        Hasbil Tar. Ür.Ltd.Şti Komite Başkanı
Bekir UZTÜRK                    Pak Mısır Kurutma Ltd. Şti. Komite Başkan Vekili
Çerçeyiz GÖL        Çerçeyiz Gül Gıda.Tar.Ür.Nak.San.Tic.Ltd.Şti Komite Üyesi
Murat HARMANCI               Harmancılar Tarım Ürünleri Ltd. Şti. Komite Üyesi
Mustafa GENÇ                   Özgenç Tarım Ürünleri İhr. San. Ltd. Şti. Komite Üyesi
Mehmet DİNLER              Dinler Tarım Ürünleri Ltd. Şti. Komite Üyesi
Cevdet METE                   Meteler Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Komite Üyesi
     
4. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Serkan KAYINOVA   Komite Başkanı
Nedim ALTINTAŞ              Altıntaş Tarım Ürünleri Ltd. Şti. Komite Başkan Vekili
Serkan ERDEM   Komite Üyesi
Vedat GÜLEZ   Komite Üyesi
Nihat ÖZDEMİR   Komite Üyesi
Ayhan TÜRK   Komite Üyesi
Ayhan AKMAN    Komite Üyesi
     
5. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Yılmaz İBRAHİMBAŞ Sür-Kar Gıda Nakliyat Komite Başkanı
Murat SARI   Komite Başkan Vekili
Ahmet İNCE   Komite Üyesi
Adem SARI Sarılar Dış Ticaret Ltd. Şti Komite Üyesi
Ahmet ERKAN   Komite Üyesi
Avni UÇAR   Onurcan Tarım Ürünleri Ltd. Şti. Komite Üyesi
 Lokman İÇÖZ İçözler Tarım Petrol Gıda Ltd. Şti Komite Üyesi
     
6. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Fikret AYDIN                     Söğütlü Süt Üreticileri Birliği Komite Başkanı
Halil DEMİRDÖKEN        Demirdöken Gıda Ltd. Şti. Komite Başkan Vekili
Rıdvan TURGAY S.S. Kızılcaali Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Komite Üyesi
Recep PULAT       S.S. Yeşilova Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Komite Üyesi
Uğur ÇELİK Çelikler Gıda Mad. Ltd. Şti. Komite Üyesi
Osman YAVUZ S.S. Turnadere Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Komite Üyesi
Bilal ÇAVDAR S.S.Levent Köyü Tar.Kalk.Koop. Komite Üyesi
     
7. MESLEK GRUBU MESLEK KOMİTESİ
Emrullah MANASTIR   Komite Başkanı
İbrahim SÜVARİ   Komite Başkan Vekili
Nihat YILMAZ   Komite Üyesi
Mehmet ÇEÇEL   Komite Üyesi
Vedat ARSLAN   Komite Üyesi
Aydın ÇELİKASLAN   Komite Üyesi
Yunus KOPSALI   Komite Üyesi